Pes 2012 Türkçe Spiker İndir // Kurulum Anlatımı | Gezginler Tek Link İndir
Blogger tarafından desteklenmektedir.

20 Mayıs 2013 Pazartesi

Pes 2012 Türkçe Spiker İndir // Kurulum Anlatımı

Merhaba arkadaşlar sizler için pes 2012 oyununda kullanılmak üzere yapılan ve en çok aranan yamalardan birini paylaşıyorum.Daha önce değişik versiyonları yayınlanmıştı.Her yeni versiyonda bir öncekinin eksiklikleri giderilmektedir.Bu yazımızda paylaştığımız pes 2012 Türkçe spiker indirme linkinde en son çıkartılan sürüm bulunmaktadır.Bu versiyon ile bazı sorunlar tam olarak çözüme kavuşturulmuş.Bu yamayı kullanarak oyunu çok zevkli bir hale getirebilirsiniz.Bildiğiniz gibi oyunda dil İngilizce yani maç anlatımları yabancı dilde olduğu için anlaşılmıyor. İşte bu soruna paylaştığımız yama ile çözüm bulmuş olacaksınız.Özellikle Gs fb bjk gibi takımları aldığınızda oyuncuların adını duymak maçın anlatımını Türkçe bir şekilde duymak gerçekten çok eğlenceli oluyor.Ayrıca bu şekilde oyuna daha çok bağlanıyoruz.Daha önceki versiyonlarda söylenmeyen birçok oyuncu ismi bu versiyonda eklendi ve böylelikle birçok oyuncuyu spikerimiz seslendirmiş oldu.Pes 2012 türkçe spiker yamasını arayan arkadaşlarımız sitemiz üzerinden indirip kurabilirler.Kurulum ile ilgili sorun yaşamamanız veya kurulum bilgisi olmayan arkadaşlarımız için aşağıda kısaca açıklama yaptık.

Lütfen yamayı kurmadan önce değişiklik yapacağınız klasördeki dosyaların yedeğini almayı unutmayın.Herhangi bir sorun çıktığında eski dosyaları tekrar yükleyerek oyundaki sorunu halletmiş olursunuz.Aşağıda anlatım mevcut olup adımları teker teker uyguladığınızda pes 2012 türkçe spiker kurulum işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Zaten yapacağınız işlem oldukça basittir.Sizler için yama paylaşımlarımız sitemiz üzerinden devam edecektir.Bizi takipte kalarak bu paylaşımlardan yararlanabilirsiniz.Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Pes 2012 türkçe Spiker Kurulum Size verdiğim bağlantıdan yamayı indirin ve rardan çıkartın. Daha sonra “dt00_e.img” isimli dosyayı kopyalayın. “KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img” dizinine kopyaladığımız dosyayı yapıştırın. Bu işlemin ardından kurulum aşaması başarıyla gerçekleşecektir.Gördüğünüz gibi oldukça basit bir kurulumu var.Ancak siz yinede ne olur ne olmaz değişim yapacağınız dosyanun yedeğini mutlaka alın.Sevgililer.

Pes 2012 Türkçe Spiker yaması Indir : İndir

indirmek iin tklayn

0 yorum:

Yorum Gönder